Samenstelling team

Directie
Directeur
Sandra de Vette - s.devette@dslwvo.nl

Adjunt-directeur
Claudia Kaashoek - c.kaashoek@dslwvo.nl

Leerkrachten
Groep 1
Elif Keskin - e.keskin@dslwvo.nl
Dilara de Jong - d.dejong@dslwvo.nl

Groep 2
Ilmy Westhoff (ma/di/do/vr) - i.westhoff@dslwvo.nl
Joke Brants (woe). - j.brants@dslwvo.nl

Groep 3
Adriëlle in 't Veld - a.veld@dslwvo.nl
Hacer Bektas - h.bektas@dslwvo.nl

Groep 4-5
Angèlique van der Meijden (ma/di/woe/vr) - a.vandermeijden@dslwvo.nl
Hacer Bektas - (do) - h.bektas@dslwvo.nl

Groep 6-7
Ruth Huizinga - r.huizinga@dslwvo.nl

Onderwijsassistenten
Onderbouw:
Ciska Orlemans (ma/di/do/vr) - c.orlemans@dslwvo.nl

Bovenbouw:
Ivonne Heijndermans (ma/di/do/vr) - i.heijndermans@dslwvo.nl
Lahcen Benmrit (ma/di) - l.benmrit@dslwvo.nl

Vakleerkracht gymnastiek
Niels Bontenbal - n.bontenbal@dslwvo.nl

Intern begeleider
Mieke den Hartog - m.hartog@dslwvo.nl 
Vanessa Nederlof - v.nederlof@dslwvo.nl

Schoolmaatschappelijk werk
Karen Smits (ma.) - k.smits@dslwvo.nl

Medewerker ouderbetrokkenheid
Joke Brants - j.brants@dslwvo.nl

Administratief medewerker
Marlies Burghouwt (di.mi./woe/vr) - m.burghouwt@dslwvo.nl

Congiërge
Ella Kos - e.kos@dslwvo.nl
---------------------------------------------------------------------------------------------------
SCHOOLJAAR 2022-2023

GROEP 1: 
Nezahat Tufan (ma.) - n.tufan@dslwvo.nl
Eline Oorebeek (di.-woe.-do.-vr.) - e.oorebeek@dslwvo.nl

Ondersteuning:
Ayfer Taskin (ma./woe./do.) - a.taskin@dslwvo.nl
Ella Kos (di./vr.) - e.kos@dslwvo.nl

GROEP 2:
Ilmy Westhoff (ma./di./do./vr.) - i.westhoff@dslwvo.nl
Nezahat Tufan (woe.) - n.tufan@dslwvo.nl

Ondersteuning:
Ciska Orlemans (ma./di./do./vr.) - c.orlemans@dslwvo.nl

GROEP 3:
Adriëlle in 't Veld (di./do./vr.) - a.veld@dslwvo.nl
Hacer Bektas (ma./di./woe./do.) - h.bektas@dslwvo.nl

Ondersteuning:
Dubbele leerkracht en
Ivonne Heijndermans (ma. en vr.) - i.heijndermans@dslwvo.nl

GROEP 4:
José Franken (ma./di./woe./do./vr.) - j.franken@dslwvo.nl  
Elif Keskin (woe./do./vr.) - e.keskin@dslwvo.nl

Ondersteuning:
Dubbele leerkracht en
Ivonne Heijndermans (di.) - i.heijndermans@dslwvo.nl

GROEP 5:
Judith Verhoeven (ma./di./woe./do./vr.) - j.verhoeven @dslwvo.nl

Ondersteuning:
Lahcen Benmrit (di./do.) - l.benmrit@dslwvo.nl

GROEP 6:
Natasja Zinkova (ma./di./vr.) - n.zinkova@dslwvo.nl
Demi Zuur (woe./do.) - d.zuur@dslwvo.nl

Ondersteuning:
Sophia Mirck - s.mirck@dslwvo.nl
Lahcen Benmrit (do. mi.) - l.benmrit@dslwvo.nl

GROEP 7:
Ruth Huizinga (ma./di./woe./do./vr.) - r.huizinga@dslwvo.nl   
Annette Vleugel (vr.) - a.vleugel@dslwvo.nl

GROEP 8:
Stéphanie Schipper (ma./di./do./vr.) - s.schipper@dslwvo.nl
Annette Vleugel (woe.) - a.vleugel@dslwvo.nl
Rinia Tjon-A-Lin (ma./di./woe./do./vr.) - r.tjonalin@dslwvo.nl

Deze groep is dubbel bezet door een leerkracht, de groep gaat vaak uit elkaar.

OVERIG PERSONEEL

Congiërges:

Joop van Wijnen, (di./woe./do./vr.)
Ella Kos, conciërge en ondersteuning (ma./di./woe./do./vr.) - e.kos@dslwvo.nl

Administratief medewerkster:
Marlies Burghouwt  (di./woe./vr.) - m.burghouwt@dslwvo.nl

ICT:
Jan Meijer (do.) - j.meijer@dslwvo.nl

Gymleerkracht:
Niels Bontenbal (ma./di./woe./do./vr.) - n.bontenbal@dslwvo.nl

Medewerkers ouderbetrokkenheid:
Ayfer Taskin (di./do.) - a.taskin@dslwvo.nl
Joke Brants (ma./di./vr.) - j.brants@dslwvo.nl

Schoolmaatschappelijk werkster:
Karen Smits (ma./di./do.) - k.smits@dslwvo.nl

Ondersteuning in de groep/individuele begeleiding:
Sophia Mirck (ma./di./do./vr.) - s.mirck@dslwvo.nl

Intern begeleider/decaan:
Mieke den Hartog (ma./di./woe./do.) - m.hartog@dslwvo.nl

Directie:

Directie inhoudelijk
Sandra de Vette, directeur (ma./di./woe./do./vr.) - s.devette@dslwvo.nl

Directie operationeel
Claudia Kaashoek, adjunct-directeur (ma./di./woe./do.) - c.kaashoek@dslwvo.nl